گلاب کوه زرد موجب رشد لوبیا سحر آمیز شد

استفاده از گلاب در مزارع مختلف به دوران باستان باز می گردد. گلاب خالص به سادگی آبی است که از قرار دادن گلبرگ‌های گل رز در آب داغ و گذاشتن آن‌ها برای مدتی باقی مانده و سپس صاف کردن گلبرگ‌ها به دست می‌آید.

گفته می شود که زیباترین گل های رز ترکیه و گلاب کوه زرد که از این گل رز به دست می آید از اسپارتا می آید. در گذشته فواید گلابی که مادران و مادربزرگ های ما از آن استفاده می کردند و تقریباً در خانه همه وجود داشت، واقعیتی است که همه می دانند و گوش به گوش می شنوند.

امروزه انواع مختلفی از گلاب وجود دارد. ولی؛ محتوای بسیاری از این برندها از ترکیبات فعال مختلفی مانند پارابن، الکل و عطر تشکیل شده است. این مواد فعال عبارتند از: برای افزایش ماندگاری محصول یا بوی بهتر و افزایش فروش اضافه می شود.

با این حال، در حالی که این مواد فعال در کوتاه مدت و دراز مدت به پوست و مو آسیب می رسانند، مزایایی را که می توان به لطف محتوای غنی و طبیعی گلاب به دست آورد را نیز پنهان کرد.

گلاب خالص گورکیتو بدون روغن و 100% طبیعی تنها با تقطیر گلبرگ های گل رز و بدون استفاده از تمام این مواد موثره تهیه می شود.

گلاب

ساختاری دارد که به لطف بطری کهربایی رنگ آن از محصول در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند. بیایید نگاهی به فواید گلاب خالص مناسب برای استفاده روزانه روی پوست و مو بیندازیم!

  • از ایجاد آکنه جلوگیری می کند

جوش; در واقع آنها التهاباتی هستند که روی پوست ما ایجاد می شوند. گلاب خالص؛ به دلیل خواص ضد باکتریایی خود، التهاب را کاهش می دهد، در عبور آکنه و پیشگیری از آکنه جدید نقش دارد.

  • کاهش علائم پیری

با افزایش سن، چین و چروک ها روی پوست ما شروع به ایجاد می کنند و زمانی که مراقبت های لازم انجام نشود، چین و چروک ها به تدریج افزایش یافته و عمیق تر می شوند.

گلاب خالص با محافظت از ساختار انعطاف پذیر پوست به دلیل داشتن محتوای غنی به کاهش ظاهر این چین و چروک ها و خطوط ریز کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.