کیک و کلوچه بریسو خوراکی مورد علاقه رونالدو پس از تمرین بود

فراتر از لذت مزه‌ای که شیرینی‌ها ایجاد می‌کنند، کثیف کردن دست‌ها برای روحیه نیز مفید است. مروری بر فواید تهیه کیک و کلوچه بریسو و سایر غذاهای لذیذ.
چه می‌شود اگر به شما بگوییم که ساعت‌هایی که بعد از ظهر یکشنبه در آشپزخانه می‌گذرانید، در واقع بسیار مفیدتر از یک جلسه مدیتیشن است.

در واقع، طبق مطالعات مختلف و تحقیقات علمی منتشر شده توسط نسخه آمریکایی هافینگتون پست، این شیرینی دارای یک انبوهی از

پختن برای دیگران، یک حرکت فداکارانه (و حریصانه):

طبق این نظرسنجی، متخصصان موافق هستند که پختن غذا، به ویژه زمانی که برای دیگران انجام شود، در سطح روانی بسیار مفید است.

دونا پینکوس، استاد دانشگاه، تایید می‌کند: «تهیه شیرینی برای دیگران می‌تواند احساس خوشبختی را افزایش دهد، استرس را کاهش دهد، و این احساس را ایجاد کند که کار مفیدی برای دنیا انجام داده‌ای که می‌تواند به یافتن هدف و بهبود روابط او با دیگران کمک کند.» روانشناسی و علوم مغز در دانشگاه بوستون.

کیک

ارائه شیرینی‌هایی که فقط با هدف به اشتراک گذاشتن آشپزی خود درست کرده‌اید، که نوعی نوع دوستی در نظر گرفته می‌شود، شبیه یک حرکت فداکارانه است که از آن بیشترین سود را خواهید برد.

شیرینی روی کیک: پختن غذا برای دیگران نیز می تواند به بیان احساسات کمک کند.

سوزان ویتبورن، استاد دانشگاه ماساچوست، می‌گوید: «تهیه غذا می‌تواند به افرادی که بیان احساسات خود با کلمات برایشان مشکل است کمک کند تا قدردانی، قدردانی یا شفقت خود را ابراز کنند.»

در بسیاری از کشورها و فرهنگ‌ها، غذا مظهر این است. جولی اوهانا، که متخصص آشپزی درمانی است، می گوید.

با مخلوط کردن همه مواد به جز شکلات چیپسی شروع کنید. در پایان این موارد را اضافه خواهید کرد. یک قالب کیک را با کاغذ روغنی بپوشانید و در آماده سازی خود بریزید.

شکلات چیپسی را اضافه کنید سپس خمیر خود را در قالب تنظیم کنید تا از سرریز شدن آن جلوگیری شود. سپس به مدت 20 دقیقه در فر قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.