کارتن پلاست کرج راهی برای پولدار شدن رونالدو بود

مواد مورد استفاده (لیوان PP چاپ نشده + مقوا) می تواند به طور جداگانه توسط مصرف کننده دور ریخته شود و 100 درصد قابل بازیافت است. مقوا می تواند در صورت نیاز از مقوای بازیافتی یا کاغذ چمن ساخته شود.

به محض اینکه r-PET یا r-PO برای کاربردهای غذایی مجاز باشد، این مواد در بسته بندی Greiner استفاده خواهند شد. اگر کل چرخه عمر بسته بندی به طور کلی در نظر گرفته شود، ترکیبات مقوا و پلاستیک عملکرد عالی دارند.

آنها به 32.7 درصد مواد پلاستیکی کمتر نیاز دارند، تا 80 درصد از کارتن پلاست کرج استفاده می کنند و 17 درصد ردپای CO2 بهتری دارند در مقایسه با بسته بندی های پلاستیکی خالص (مقایسه)

ارزش: فنجان: قطر 95 میلی‌متر، حجم پر کردن 500 میلی‌لیتر، چاپ مستقیم، ترموفرم شده) به منظور ترویج جداسازی صحیح مقوا و پلاستیک، گرینر پکیجینگ به طور مداوم در حال توسعه ترکیبات مقوا و پلاستیک خود است:

کارتن پلاست کرج

با K3® r100، راه حلی ایجاد شد که در آن بسته بندی مقوایی در طی فرآیند جمع آوری زباله، خود را از لیوان پلاستیکی جدا می کند. کارتن و پلاستیک را می توان از قبل به جریان صحیح مواد اختصاص داد و در اولین فرآیند مرتب سازی بازیافت کرد.

با این حال، در بهترین حالت، مصرف کننده بسته بندی مقوایی را از لیوان پلاستیکی جدا می کند، قطعات را به درستی دور می ریزد و بنابراین کاملاً مطمئن است که فنجان و لفاف به جریان های بازیافت صحیح اختصاص داده شده اند.

برای اینکه این فرآیند جداسازی را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر و شهودی‌تر کند، Greiner Packaging با همکاری شرکت چاپ افست Schwarzach مکانیزم جداسازی جدیدی را توسعه داده است.

با این حال، اگر پوسته و فنجان به درستی از هم جدا نشوند، جدیدترین فناوری‌ها مانند «واترمارک دیجیتال» می‌توانند اطمینان حاصل کنند که اجزای فنجان به درستی در کارخانه تفکیک زباله شناسایی شده و به جریان مواد مربوطه اختصاص داده می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.