پلاسکو دزفول هدیه ای به ابر قهرمان جهان

از آنجایی که پلاستیک ها مواد قوی، بادوام و همه کاره هستند، در تمام جنبه های زندگی روزمره ما جای می گیرند.

بسته بندی پلاستیکی پلاسکو دزفول عمر مفید محصولات مورد استفاده را افزایش می دهد و با کاهش هزینه سوخت در طول حمل و نقل به کاهش انتشار کربن کمک می کند.

راحتی و مزایایی که در استفاده فراهم می کند، به سرعت بسته بندی های پلاستیکی و پلاستیکی را به بخشی جدایی ناپذیر و مهم از اقتصاد جهانی تبدیل کرده است.

به همین دلیل، تولید پلاستیک از 15 میلیون تن در سال 1964 به 360 میلیون تن در 50 سال گذشته افزایش یافته است.

پلاسکو

مطالعات مدل سازی و رشد نشان می دهد که پلاستیک در 20 سال آینده با افزایش مناطق کاربرد، دوباره تولید خود را دو برابر خواهد کرد و انتظار می رود که تولید چهار برابر تا سال 2050.2

زباله های پلاستیکی به یک مشکل جهانی رو به رشد تبدیل شده است، زیرا استفاده مجدد و بازیافت پلاستیک با سرعت تولید آن رشد نمی کند و بسیاری از محصولات و بسته بندی های پلاستیکی برای استفاده مجدد و بازیافت کارآمد طراحی نشده اند.

مقدار قابل توجهی از زباله های پلاستیکی هنوز سوزانده می شود یا به محل های دفن زباله فرستاده می شود که منجر به انتشار گازهای گلخانه ای به دلیل کمبود زیرساخت های جمع آوری، جداسازی و بازیافت مداوم می شود.

در حالی که پلاستیک‌های مخلوط شده با طبیعت تنوع زیستی را تهدید می‌کنند، از سوی دیگر، به طور بالقوه به میکروپلاستیک تبدیل می‌شوند و به کل اکوسیستم گسترش می‌یابند و سلامت محیط را تهدید می‌کنند.

علاوه بر مزایای بسیاری که اقتصاد پلاستیک فعلی ارائه می دهد، آسیب ها/معایب ناشی از پلاستیک روز به روز آشکارتر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.