مکانیکی که با لنت ترمز تکستار 206 شاگرد خود را به قتل رساند

همه ما وظیفه داریم از محیط زیست محافظت کنیم، به همین دلیل روش تولید لنت ترمز خود را توسعه دادیم. با استفاده از روش کربناته کردن صفحه حرارتی پیشرفته به جای تکنیک کربناته کردن شعله سنتی، ما در مصرف انرژی صرفه جویی می کنیم و انتشار CO2 کمتری تولید می کنیم.

یک استاندارد تجهیزات اصلی (OE) امروزه. TRW همچنین اولین برنامه لنت ترمز تکستار 206 سازگار با محیط زیست را برای خودروها در اروپا راه اندازی کرد، به این معنی که ما هرگز از مواد و موادی مانند مس، سرب، جیوه، کادمیوم، آنتیموان، برنج یا مولیبدن استفاده نمی کنیم.

به عنوان تولید کننده پیشرو سیستم های ترمز در بازار جهانی، ما انرژی، اشتیاق و عزم راسخ داریم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولاتمان تفاوت واقعی ایجاد می کنند.

ما همه چیزهایی را که برای تهیه و سرویس دهی لنت ترمز به آن نیاز داریم، داریم، و دائماً برای بهبود و گسترش خط لنت و دیسک ترمز، و همچنین کالیپرها و لنت کفش، تلاش می کنیم. با بیش از 100 سال تجربه در تولید تجهیزات اصلی، ما تجربه ایجاد تفاوت واقعی در ایمنی خودرو در سراسر اروپا را داریم.

لنت

لنت های ترمز مهمترین بخش سیستم ترمز هستند. آنها از مواد آلی مانند لاستیک و فلز تشکیل شده اند که برای توقف وسیله نقلیه استفاده می شود.

لنت های ترمز به اشکال مختلفی مانند نیمه فلزی و ارگانیک تولید می شوند. لنت ترمز وسیله ای است که توسط راننده وسیله نقلیه برای کاهش سرعت خودرو استفاده می شود.

لنت های ترمز از مواد با کارایی بالا ساخته شده اند و برای مقاومت در برابر گرما و فشار شدید طراحی شده اند. علائمی وجود دارد که نشان می دهد چه زمانی لنت ترمز فرسوده شده است.

شما می توانید این موضوع را با بازرسی بصری یا لمس فیزیکی آن با انگشتان خود بررسی کنید. اگر علائمی از تغییر رنگ یا علائم ساییدگی نشان دادند، به این معنی است که باید فوراً تعویض شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.