گوشواره بزرگ

گوشواره طلا بزرگتر بهتر است وقتی نوبت به گوشواره می رسد، اندازه اهمیت دارد یک گوشواره خوب نه تنها به اندازه گوش، بلکه به مو و صورت نیز توجه می کند. اگر گوشواره ها بیش از حد بزرگ باشند، توجه بی مورد را به خود جلب می کنند و ظاهر کلی شما را کاهش می دهند. اگر خیلی کوچک باشند دیده نمی شوند.
به یاد داشته باشید که وزن را بررسی کنیدوزن گوشواره شما هم در راحتی و هم در ظاهر تفاوت زیادی ایجاد می کند. افتادگی گوشواره دارای اضافه وزن بد به نظر می رسد و اگر منجر به پاره شدن یا پاره شدن لوب شود، می تواند به طور بالقوه برای گوش مضر باشد.
حلقه ها و آویزان هاعلاوه بر اندازه و وزن، طول گوشواره نیز باید در نظر گرفته شود. اگرچه یک گوشواره بلندتر می تواند ظرافت را به شما اضافه کند، اما همچنین می تواند گوشواره زنانه سبک،  مانع حرکت شما شود و به راحتی بیش از ارزش آن مشکل ساز شود. هنگامی که گوشواره های بلندتری را امتحان می کنید، مطمئن شوید که می توانید به راحتی سر خود را از این طرف به سمت دیگر حرکت دهید بدون اینکه گوشواره را روی یقه یا شانه خود بگیرید.
آیا همیشه باید گوشواره سوراخ دار بخرید؟گوشواره دخترانه فانتزی،در طول سال‌ها، بسیاری از خانم‌ها در استفاده از گوشواره‌های گیره‌ای مردد بوده‌اند، زیرا تصور می‌کنند این گوشواره‌ها راحت‌تر از گوشواره‌هایی که برای گوش‌های سوراخ‌دار طراحی شده‌اند گم می‌شوند. با این حال، دو نکته مهم در انتخاب یک جفت گوشواره راحتی و ظاهر است. اگر یک گیره به نظر می رسد و احساس خوبی دارد، پس دلیلی وجود ندارد که آنها را نخرید. همچنین، اگر زن گوش‌های سوراخ‌دار ندارد، گیره‌ها، پیچ‌ها و گوش‌آستین‌ها انتخاب‌های محبوبی هستند.
گوشواره طلا اصفهان،چقدر باید خرج کنیدقیمت گوشواره ها بسته به کیفیت فلز و جواهرات موجود در آنها از چند دلار تا هزاران دلار متغیر است. بیشتر خانم‌ها ترجیح می‌دهند برای لباس‌هایی که هر روز می‌پوشند، خرج متوسطی کنند و برای چند جفتی که برای مناسبت‌های خاص رزرو می‌کنند، کمی بیشتر هزینه کنند. نکته مهم این است که شما از گوشواره هایی که مقالات علمی خریداری می کنید، راضی هستید، مهم نیست هر چقدر هم که تصمیم دارید خرج کنید.

  • منابع:
    1. 9 Useful Earring Buying Tips

 

  • تبلیغات:
  1. ظروف میناکاری که غذا را بسیار خوشمزه تر می کند
  2. 5 کسب و کاری که شما را ثروتمند میکند بشناسید
  3. با نگهداری از فرزند خود در منزل ثروتمند شوید
  4. پرده برداری از تجارت عجیب میلیاردی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.