مواد شوینده لباسشویی

قیمت مواد شوینده های لباسشویی به طور فزاینده ای محبوب شده اند، زیرا می توانند به طور خودکار در ماشین لباسشویی اندازه گیری شوند، نرمی، ضد الکتریسیته ساکن، انعطاف پذیری به پارچه ها، ملایم بودن برای چشم و پوست و پخش شدن خوبی در آب از خود نشان دهند. از آنجا که در هنگام استفاده مصرف می شود، فروش مواد شوینده لباسشویی یک تجارت نسبتاً بزرگ است.

انواع یا مارک‌های مختلفی از مواد شوینده لباس‌شویی فروخته می‌شود، که بسیاری از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاصی به عنوان امتیاز فروش هستند. ترکیب شوینده لباسشویی ترکیبی فرموله شده از مواد خام است که می تواند بر اساس خواص و عملکرد آنها در محصول نهایی به انواع مختلفی طبقه بندی شود.

کلاس‌های مختلف مواد اولیه سورفکتانت‌ها، سازنده‌ها، مواد سفیدکننده، آنزیم‌ها و مواد جزئی هستند که کثیفی، لکه‌ها و خاک را از سطوح یا منسوجات پاک می‌کنند و حس و بوی مطبوعی به آن‌ها می‌دهند.

خواص فیزیکی و شیمیایی سورفکتانت ها آنها را برای اهداف شستشو مناسب می کند. مواد شوینده لباسشویی به طور سنتی جامد پودری یا دانه ای بوده است، اما استفاده از شوینده های مایع لباسشویی در طول سال ها به تدریج افزایش یافته است و این روزها استفاده از شوینده مایع برابر یا حتی بیشتر از مواد شوینده جامد است.

این مقاله مروری تاریخچه، ترکیب، انواع، مکانیسم، مصرف، اثرات زیست محیطی و مصرف مواد شوینده لباس را شرح می دهد.
چکیده: امروزه مواد شوینده لباسشویی به طور فزاینده ای محبوب شده اند، زیرا می توان آنها را به طور خودکار در ماشین لباسشویی اندازه گیری کرد، نرمی، ضد الکتریسیته ساکن، انعطاف پذیری به پارچه ها، ملایم بودن برای چشم ها و پوست ها را ایجاد کرد و قابلیت پخش خوبی در آب نشان می دهد.

از آنجا که قیمت روز مواد شوینده ایرانی در هنگام استفاده مصرف می شود، فروش مواد شوینده لباس یک تجارت نسبتاً بزرگ است. انواع یا مارک های مختلفی از مواد شوینده لباسشویی فروخته می شود که بسیاری از آنها دارای ویژگی های خاصی به عنوان امتیاز فروش هستند.

ترکیب مواد شوینده لباسشویی ترکیبی فرموله شده از مواد خام است که می تواند بر اساس خواص و عملکرد آنها در محصول نهایی به انواع مختلفی طبقه بندی شود. کلاس‌های مختلف مواد خام عبارتند از سورفکتانت‌ها، سازنده‌ها، سفیدکننده‌ها، آنزیم‌ها و مواد جزئی که کثیفی، لکه‌ها و خاک را از سطوح یا منسوجات پاک می‌کنند و حس و بوی مطبوعی به آنها می‌دهند خواص فیزیکی و شیمیایی سورفکتانت ها آنها را برای اهداف شستشوی لباس مناسب می کند.

مواد شوینده لباسشویی به طور سنتی جامد پودری یا دانه ای بوده است، اما استفاده از شوینده های مایع لباسشویی به تدریج در طول سال ها افزایش یافته است و این روزها استفاده از شوینده های مایع برابر یا حتی بیشتر از مواد شوینده جامد است. این مقاله مروری تاریخچه، ترکیب، انواع، مکانیسم، مصرف، اثرات زیست محیطی و مصرف مواد شوینده لباس را شرح می دهد.

 • منابع:
  1. Laundry Detergents: An Overview
 • تبلیغات: 
  1. از سبد پلاستیکی خانه خود طلا استخراج کنید

  2. استفاده از زعفران در ساخت لوستر های مدرن

  3. نوعی رو تختی که باد معده را می گیرد

  4. خرید وارمر قلبی ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.