مشکلات پای خود را با انتخاب یک دمپایی روفرشی مناسب حل کنید

کفش های بیرونی اجازه ورود به خانه من را ندارند که در خانه پدر و مادرم وقتی بزرگ شدم و اکنون در خانه ای که با شوهرم شریک هستم، وجود داشت.

به همین دلیل، من یک دمپایی نایک بزرگ دارم و تقریبا همیشه آن را در خانه می پوشم.

اما اخیراً به ذهنم خطور کرده است که چون در خانه کار می‌کنم، روزهایم را تقریباً صرفاً با پوشیدن دمپایی روفرشی خانه سپری می‌کنم، انگشتان پاهایم را در کف پاهایشان می‌گیرم و در خانه با دمپایی می‌چرخند.

آیا این در دراز مدت برای سلامت پای من مضر است؟ من با دو متخصص پا صحبت کردم تا نظر آنها را در مورد این موضوع دریافت کنم و در کمال تعجب، این خبر بیشتر برای طرفداران دمپایی است.

دمپایی روفرشی خانگی می تواند برای افرادی که مشکلات پا دارند مفید باشد.

Saylee Tulpule، متخصص پا به هاف پست گفت من همیشه کفش های خانگی را تبلیغ می کنم.

برای برخی از مشکلات پدال، مانند التهاب کف پا، تاندونیت آشیل یا متاتارسالژی، من به بیماران توصیه می‌کنم از یک صندل یا دمپایی روفرشی در خانه استفاده کنند تا از قوس کف پا، بالشتک در گوی پا و راحتی عمومی استفاده کنند.

وقتی نگرانی‌هایم را در مورد استفاده مکرر از دمپایی مطرح کردم و به ندرت زمانی را با پای برهنه سپری می‌کردم، تولپول توضیح داد که پوشیدن دمپایی روفرشی یا صندل در خانه لزوماً ماهیچه‌های ذاتی یا مفاصل پا یا مچ پا را ضعیف نمی‌کند.

بیشتر برنامه های درمانی او برای بیماران، در واقع شامل یک برنامه آماده سازی پا و مچ پا که اغلب شامل تمرینات کششی و تقویتی است همراه با پوشیدن کفش مناسب است.

در نهایت، پاهای شما تعیین خواهند کرد که چه چیزی در خانه بهتر است بپوشید.

Wenjay Sung، متخصص پا در بیمارستان Methodist در لس‌آنجلس، می‌گوید اگر کسی مشکل و درد پا دارد، بهتر است کفش‌های حمایتی همراه با جوراب بپوشد، حتی در داخل خانه.

اگر کسی مشکلی در پا ندارد، پابرهنه بودن قابل قبول است.

وی افزود برای اکثر آمریکایی ها، پوشیدن دمپایی روفرشی در اطراف خانه امن ترین گزینه است، زیرا یک دمپایی با طراحی خوب علاوه بر ایجاد انعطاف پذیری و راحتی، حمایت و محافظت از پا را نیز فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.