لباس نوزاد مارک بی سی سی اولین لباس تولید شده برای نوزاد در تاریخ جهان می باشد

پوست کودک بسیار حساس است. این بخاطر این است که؛ به این دلیل که لایه محافظ پوست در برابر عوامل خارجی به دلیل لایه کم چربی به طور کامل توسعه نیافته است.

بنابراین، لباس نوزاد مارک بی سی سی نامناسب می تواند باعث قرمزی و حساسیت پوست شود. به طور مشابه، مواد پاک کننده و مواد شوینده تحریک کننده شیمیایی همان اثر منفی را دارند. در تحقیقات انجام شده لباس نوزاد; مشخص شده است که تأثیرات مهمی بر رشد، تکامل و روانشناسی دارد.

مسئولیت 100% لباس نوزاد بر عهده والدین است. مهم ترین ویژگی که لباس نوزاد را از لباس بزرگسال متمایز می کند این است که کارایی آن در خط مقدم است.

لباس کودک بیش از هر چیز باید او را از گرما و سرما محافظت کند. لباس نوزادان باید متناسب با فصل و دمای محیط باشد. لباس های نخی و لباس های ساخته شده از مواد جاذب باید ترجیح داده شوند.

لباس ها باید به راحتی شسته شوند. لباس زیر نوزاد باید نرم باشد، آب/رطوبت را به راحتی جذب کند، در برابر جوشیدن (90-100 درجه) مقاوم باشد و قابل اتوکشی باشد.

لباس نوزاد باید بتواند دست ها و پاهای او را به راحتی حرکت دهد. ماهیچه های کودک با حرکت آسان دست ها و پاهای او تقویت می شود. با استفاده از کلاه در ماه اول می توان از اتلاف حرارت نوزاد جلوگیری کرد.

لباس

نباید فراموش کرد که پوشیدن بیش از حد لباس و همچنین کم پوشیدن به نوزاد آسیب می رساند. جوراب کودک نیز مانند سایر لباس ها باید نخی باشد. به خصوص قسمت های کشسان جوراب ها نباید خیلی تنگ باشد.

باید لباس هایی را انتخاب کنید که به راحتی پوشیده و درآورده شوند، یقه های پهن و آستین های گشاد داشته باشند. لباس‌های دارای زیپ یا بست باید ترجیح داده شوند، از یقه تا پا.

از آنجایی که پوشک به طور مکرر تعویض می شود، قسمت پایین آن باید به راحتی باز شود. یقه پهن آن باعث می شود که به راحتی از سر عبور کند.

لباس های توری و توری برای نوزادان مناسب نیست. لوازم جانبی فلزی و پلاستیکی سخت و غیره روی لباس. نباید وجود داشته باشد. درزهای لباس سفت نباشد، لباس های پرمو و رنگ شده ترجیح داده نشود.

پوست نوزادان بسیار حساس تر از بزرگسالان است. بسته به مواد تمیز کننده مورد استفاده، یک واکنش آلرژیک می تواند به راحتی ایجاد شود. به همین دلیل لباس های نوزاد را باید جداگانه شست و در آفتاب خشک کرد و از داخل اتو کرد.

اولین لباس خریداری شده باید بعد از شستشو استفاده شود. هنگام شستن لباس ها فقط باید از محصولات پاک کننده لباس کودک استفاده کرد.

در هنگام شستشو نباید از محصولات سفید کننده، نرم کننده و لکه بر استفاده کرد. هنگام نگهداری لباس ها هرگز نباید از گلوله های دهان پرنده و دافع پروانه استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.