لامپ کم مصرف 300 وات در درمان سردردهای میگرنی موثر می باشد

توان با وات (W) بیان می شود، این چیزی است که مصرف انرژی را نشان می دهد. هر چه قدرت بیشتر باشد، مصرف لامپ بیشتر است، که به این معنی نیست که لزوماً بیشتر روشن می شود.

در نتیجه پارامترهای دیگر وارد عمل می شوند. با P=UI بیان می شود که در آن P توان بر حسب وات، U ولتاژ بر حسب ولت و I شدت بر حسب آمپر است.

نکات مهم: برچسب انرژی، از A تا G، کیفیت انرژی یک لامپ کم مصرف 300 وات را مشخص می کند. هر چه مقدار به G نزدیکتر باشد، انرژی بیشتری مصرف می کند. هرچه به A نزدیکتر باشد، مقرون به صرفه تر است.

راندمان: بر حسب لومن بر وات بیان می شود، این همان چیزی است که مقدار نور تولید شده توسط لامپ را مشخص می کند، یعنی شار نور مربوط به واحد مصرف برق.

به عنوان مثال: یک لامپ رشته ای (لامپ معمولی) حدود 10 lm/W، یک لامپ LED بین 60 تا 100 lm/W، یک لامپ فلورسنت (لامپ کم مصرف) حدود 80 lm/W تولید می کند.

طول عمر: بر اساس استفاده 3 ساعت در روز محاسبه می شود و بسته به نوع لامپ می تواند از 1000 تا 15000 ساعت متغیر باشد.
توجه: طول عمر تحت تأثیر تعداد اشتعال و خاموش شدن است.

لامپ

دمای رنگ: بر حسب کلوین (K) اندازه گیری می شود، نشان دهنده ظاهر نور است

مثال: حدود 2500K، این مقدار مربوط به رنگی است که روی نارنجی قرار دارد. 6000K مربوط به رنگ سرد در بلوز نزدیک به نور روز است.

CRI: برای ارزیابی توانایی بازتولید رنگ های واقعی. CRI از 1 تا 100 متغیر است. برای راحتی بصری، لامپ هایی را با بالاترین CRI انتخاب کنید.
چگونه یک لامپ انتخاب کنیم؟

انتخاب یک لامپ به معنای انتخاب آن بر اساس موارد زیر است:

 • استفاده،
 • از بخش مربوطه،
 • درخواست،
 • سیستم روشنایی که آن را دریافت می کند،
 • و ویژگی های مورد نظر
 • در انتخاب لامپ باید به چند نکته توجه کرد.

نوع آن:

 1. لامپ رشته ای،
 2. لامپ کم مصرف،
 3. لامپ هالوژن،
 4. لامپ LED،
 5. نئون

خصوصیات او: بسته بندی لامپ کلاس انرژی، شار نوری، قدرت و طول عمر آن را اعلام می کند. جدی بگیر. انتخاب لامپ بر قبض برق و محیط زیست شما تأثیر می گذارد.

با انتخاب لامپ های کم مصرف می توانید صرفه جویی قابل توجهی برای سرمایه گذاری کم داشته باشید.

فراموش نکنید که بررسی کنید که حداکثر قدرت لامپ می تواند توسط تکیه گاه (لامپ یا آباژور) تحت مجازات آسیب جدی پشتیبانی شود.
سپس دمای رنگ و شاخص رندر رنگ را مطالعه کنید، این پارامترها کیفیت نور را نیز تعیین می کنند.

زیبایی شناسی آن: به دلیل تعدد شکل ها و رنگ ها، زیبایی شناسی نیز اهمیت دارد. اینها می توانند نور را رنگ آمیزی کنند، آن را مات کنند، به آن نگاه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.