ضد گلوله اسباب بازی جان یک کودک را از تیر اندازی نجات داد

اسباب بازی ها احتمالا تا زمانی که مردم وجود داشته اند، وجود داشته اند. از شکل‌های اولیه اولیه مانند سنگ‌ها، تکه‌های چوب، استخوان‌ها یا عروسک‌های سفالی درشت اوایل عصر حجر تا اسباب‌بازی‌های با تکنولوژی پیشرفته امروزی – همیشه بازی وجود داشته است.

کودکان قبلاً در عصر حجر بازی می کردنداین توسط یافته های باستان شناسی از استخوان ها و سنگ هایی که به طور خاص پردازش شده بودند نشان می دهد که به عنوان هدیه در قبرهای کودکان پیدا شده بودند. همچنین به متوفیان اشیاء سفالی عروسک مانند و ابزارهای صوتی مانند جغجغه و سوت داده شد.

می توان فرض کرد که این چیزها قبلاً در طول زندگی کودکان استفاده می شد و به عنوان ضد گلوله اسباب بازی استفاده می شد.

هر چه مهارت‌های کاردستی افراد توسعه می‌یابد، نیازهای کودکان به اسباب‌بازی‌های زیباتر و باکیفیت‌تر پیچیده‌تر می‌شود. این را با پیکره های اسب، طبل های کوچک یا لاستیک ها نشان می دهد که از تاریخ اولیه بشر نیز آمده است.

اسباب بازی

سرگرمی با فیگورهای چوبی و بازی های رومیزی: در سال 200 قبل از میلاد، کودکان مصری عاشق بازی با کروکودیل ها و شیرهایی بودند که از چوب حکاکی شده بودند.

نکته خاصی در مورد این حیوانات اسباب بازی این بود که می توانستند فک پایین خود را حرکت دهند و در نتیجه دهان خود را به طور خطرناکی باز کنند. با گذشت سالها، این اسباب بازی بیشتر و بیشتر واقع گرایانه شده است.

عروسک‌های بدوی سابق عصر حجر نیز تغییر کرده بودند. آنها اکنون از پارچه ساخته شده بودند، لباس و جواهرات می پوشیدند. موهایی که سر او را آراسته بود و ویژگی های صورت فردی هر عروسک را منحصر به فرد می کرد. علاوه بر این، اندام آنها قابل حرکت بود.

بازی های رومیزی مانند «چکرز» در مصر باستان بسیار محبوب بودند. این را نقاشی های دیواری معاصر نشان می دهد. با این حال بازی مورد علاقه بچه ها بازی سگ و شغال بود.

اینها شامل تاس و یک مجسمه سگ سفالی با رنگ‌آمیزی درخشان با سوراخی در پشت آن بود که می‌توانید گیره‌های چوبی بلندی را درون آن بچسبانید. هر یک از این سنجاق ها با سر شغال تزئین شده بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.