شیر فشاری مایع دستشویی در دستشویی های سیاره زحل کار گذاشته شد

یک سطح بهداشتی در هنگام دست زدن به غذا نیز عملی است. مواد ثابت شده برای آشپزخانه فولاد ضد زنگ و برنج هستند،

زیرا هر دو شیر فشاری مایع دستشویی دارای سطح بالایی از عملکرد و سطوح مراقبت آسان هستند. استیل ضد زنگ به دلیل خواص بهداشتی که دارد در هنگام دست زدن به مواد غذایی نقش مهمی بر روی کیک دارد.

متداول ترین ماده برای شیرهای دیواری و شیرآلات ایستاده برنجی است. این ماده با سطح بالایی از استحکام خود را تحت تاثیر قرار می دهد، به طوری که استفاده مکرر و ضربه های نور نمی تواند به این شیر آب دستشویی آسیب برساند.

شیرآلات

در طول پردازش، تولید کنندگان مواد را به شکل مورد نظر می ریزند، که همچنین طرح های ظریف را امکان پذیر می کند. این ماده همراه با روکش کروم با کیفیت بالا، مدلی با مراقبت آسان و مقاوم در برابر خوردگی را تضمین می کند.

به هر حال، انواع در ظاهر کلاسیک برنجی در حال حاضر یک بازگشت کوچک را جشن می گیرند! به عنوان یک میکسر دو دسته با دسته های متقاطع و لهجه های سرامیکی، ظاهر خالص جذابیت دوران قدیم را زنده می کند. به لطف یک پوشش خاص، این طرح برنج خام در برابر تأثیرات خارجی محافظت می شود.

حرفه ای ها به درستی از اتصالات آشپزخانه ساخته شده از فولاد ضد زنگ عقب می افتند! این ماده در برابر خش مقاوم است و ذاتاً در برابر زنگ زدگی محافظت می شود. همچنین تحت بارهای زیاد خود را ثابت می کند، بنابراین شیر یک همراه وفادار در آشپزخانه و حمام است.

مزیت دیگر در جزء بهداشتی مواد یافت می شود: میکروب ها نمی توانند روی سطح فولاد ضد زنگ پخش شوند، به طوری که کناره های جرثقیل به راحتی تمیز می شوند. از نظر بصری، می‌توانید روی طرح‌های براق، مات یا براق بازگردید.

تنها ایراد آن قیمت بالاتر است که با توجه به عمر طولانی قابل توجیه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.