شکستن چراغ قوه uv ویتاپ مدل بلک لایت و گیر کردن آن در گوش کودکی دردسر ساز شد

در آخرین پست، دلایل استفاده پزشکان و پرستاران از نور قلم LED را مورد بحث قرار داده و به اشتراک گذاشته ایم. اکنون نحوه انتخاب یک چراغ خودکار پزشکی خوب را خواهیم دید.

1) کوچک، سبک و محکم
از آنجایی که از چراغ قوه uv ویتاپ مدل بلک لایت معمولاً به عنوان یک نورپردازی کمکی استفاده می شود که در آن نورهای اصلی قابل استفاده نیستند. در این صورت پزشکان معمولاً باید نور قلم پزشکی را تحویل دهند.

بنابراین باید اندازه آن کوچک و وزن سبک باشد. . همچنین از آنجایی که پزشکان ممکن است به طور مکرر از آنها استفاده کنند و گاهی اوقات نیاز به انجام تست نوسانی دارند.

2) به اندازه کافی روشن است اما هیچ ضرری ندارد. نور قلم LED باید به اندازه کافی روشن باشد زیرا گاهی اوقات برای بررسی و آزمایش نیاز به نور کافی دارید.

در حالی که نباید مانند چراغ قوه led 1000 لومن یا چراغ قوه led 3000 لومن بسیار روشن باشد. حدود 100 لومن کافی است. همچنین نباید مضر باشد.

از این رو، CRI نور قلم پزشکی به رنگ سفید گرم خواهد بود. چراغ قوه با قدرت بالا باعث کوری موقت یا دائمی می شود.

چراغ قوه

3) به راحتی تغذیه می شود و کار می کند یک چراغ قلم LED باید از باتری های معمولی مانند AAA یا AA استفاده کند. همچنین، باید به راحتی کار کرد. کم به زیاد یا کم متوسط به بالا کافی است. بدون نیاز به بارق، SOS و غیره، یک کلید کلیک طراحی عالی برای یک چراغ قلم پزشکی خواهد بود.

علاوه بر این، در صورت امکان، نور قلم LED را با یک بازتابنده پوست پرتقال انتخاب کنید زیرا برای محافظت بهتر از چشم شما نور را تا حدودی پخش می کند.

Mactronic MedLite یک چراغ قوه قلمی کاربردی و تخصصی است که می تواند به یکی از ابزارهای اساسی پزشکی تبدیل شود. این به پرسنل مراقبت های بهداشتی مانند پزشکان، پرستاران یا پیراپزشکان فعال در این زمینه و همچنین به دانشجویان پزشکی اختصاص داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.