سرویس آرکوپال ایرانی سفید 6 نفره و رابطه دوستانه آن با محیط زیست

مطالعات عوامل موثر بر ظروف غذاخوری یکبار مصرف را بررسی کرده اند (Ertz و همکاران، 2017؛ جهانی و همکاران، 2019؛ کلاین، و همکاران، 2019؛ کاینز، 2016، لوشلدر و همکاران، 2019).

این مطالعات بینش مهمی در مورد ترجیحات مصرف کننده برای اقلام یکبار مصرف و سرویس آرکوپال ایرانی ارائه می دهد، اما آنها اهمیت چندین ویژگی قبل و بعد از استفاده را که مصرف کنندگان ممکن است به عنوان “دوستانه با محیط زیست” و برای آنها مهم درک کنند، بررسی نمی کنند.

اهمیت این ویژگی ها در ظروف غذاخوری یکبار مصرف می تواند در نهایت بر تصمیمات خرید مصرف کننده تأثیر بگذارد.

علاوه بر این آرکوپال بهتره یا چینی می تواند موضوع مناسبی برای بحث کردن باشد، همچنین مطالعات قبلی بررسی نکردند که چگونه جمعیت شناسی، الگوهای هزینه برای ظروف غذاخوری یکبار مصرف، یا نگرش های زیست محیطی مصرف کنندگان بر اهمیت ویژگی ها در ظروف غذاخوری یکبار مصرف تأثیر می گذارد.

بازارهای ظروف غذاخوری یکبار مصرف با پیشنهادات جدیدی از ویژگی هایی که ممکن است دوستدار محیط زیست تلقی شوند در حال ظهور هستند.

در حالی که چندین مطالعه ادراکات مصرف‌کننده و ترجیحات مربوط به ویژگی‌های بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست را بررسی کردند، تعداد کمی ترجیحات را برای ویژگی‌هایی که مصرف‌کنندگان ممکن است در ظروف غذاخوری یک‌بار مصرف برای استفاده در خانه به عنوان «دوستانه با محیط‌زیست» تصور کنند، مورد بررسی قرار دادند.

در این مطالعه قیمت سرویس آرکوپال دینو سفید ساده مورد بررسی قرار گرفته است، همچنین ما اهمیت هشت ویژگی را بررسی می‌کنیم که مصرف‌کنندگان ممکن است به عنوان «دوستانه با محیط‌زیست» درک کنند. برخی از ویژگی های بررسی شده قبل از استفاده هستند، در حالی که برخی دیگر پس از استفاده هستند.

ویژگی های پیش از استفاده در نظر گرفته شده عبارتند از: «بدون درخت»، «حاوی پلاستیک نیست»، «ساخته شده از یک محصول جانبی محصول»، «ساخته شده از سلولز از یک محصول اختصاصی»، «ساخته شده از سلولز تولید شده ارگانیک»، «بر اساس گواهی USDA زیستی»، در حالی که ویژگی های پس از استفاده عبارتند از “کمپوست پذیر، و قابل بازیافت”.

علاوه بر این قیمت سرویس ارکوپال ۶نفره بسیار مناسب است، همچنین اثرات جمعیت شناسی، الگوهای هزینه ظروف یکبار مصرف، و نگرش ها بر احتمال اهمیت دادن به ویژگی ها برای توسعه اطلاعات در مورد بخش های بازار مصرف کنندگان که ممکن است بیشترین اهمیت را به این ویژگی ها داشته باشند، اندازه گیری می شود.

  • منابع:
  1. Consumer preferences for eco-friendly attributes in disposable dinnerware
  • تبلیغات:
  1. برای تولید پارچه ابریشم کرم ابریشم به تعداد زیاد کشت می شود
  2. با چند برنامه کاربردی به یک برنامه نویس حرفه ای در منزل تبدیل شو!
  3. بطری پلاستیکی جهت جلوگیری از آلودگی زیست محیطی
  4. خلق تابلو نقاشی مؤثرترین راه برای ابراز احساسات انسان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.