سرامیک کف درجه دو سه بعدی سبب سکته یک پسر بچه شد

خاک رس پایه مواد اولیه صنعت سرامیک است. آنها برای شکل دادن به اکثر محصولات سرامیکی ضروری هستند. هم در ساخت و ساز ساختمان و هم در مهندسی عمران، ضروری است.

به عنوان مثال، شما در هر نقطه با کاشی مواجه می شوید و معمولاً هر روز آنها را می بینید (کاشی دیوار).

بخش بزرگی از خاک های استخراج شده سالانه در وستروالد در سرامیک کف درجه دو ساختمانی، یعنی برای تولید کاشی، آجر کلینکر، لوازم بهداشتی، ظروف سنگی فاضلاب و کاشی های سقف، فرآوری می شود.

کاشی ها بیشترین تناژ را دارند. مقادیر تولید شده قابل توجه بوده و مورد نیاز است. واحدهای معمول کمیت محصولات ذکر شده بر حسب متر مربع (کاشی)، کیلوگرم یا تی (کلینکر، کاشی سقف) یا قطعات (بهداشتی) مشخص شده است.

تولید و مصرف محصولات فوق به دقت توسط انجمن های حرفه ای مربوطه تولیدکنندگان و همچنین دفاتر آمار ملی و بین المللی ثبت و مستند شده است.

سرامیک

برای کاشی در آلمان، این کار توسط انجمن فدرال کاشی و سرامیک، در ایتالیا توسط Confindustria Ceramica و در اسپانیا توسط ASCER انجام می شود. داده های صادرات بر اساس داده های اداره آمار فدرال است.

این منجر به مصرف آماری 1.48 متر مربع / ساکن / سال (بدون در نظر گرفتن سن). اعداد، به ویژه تولید، بسیار بالا به نظر می رسند، اما در مقایسه بین المللی بسیار کم هستند.

در مقایسه با کل کاشی های تولید شده در سرتاسر جهان به مساحت 13553000000 متر مربع، سهم آلمان با 45100000 متر مربع حدود 0.33% است.

علاوه بر ارقام تولید اعضای انجمن در آلمان، تولیدکنندگانی نیز وجود دارند که در انجمن کاشی سازماندهی نشده اند. من تعداد کل متر مربع تولید شده در سال 2018 را کمتر از 60 میلیون تخمین می زنم.

در مطالعه خود، اثرات عوامل محیطی را بر روی سرامیک های معماری لعاب دار از کارخانه Zsolnay در مجارستان بررسی کردم. نمونه های من از دو ساختمان در بوداپست آمدند: موزه هنرهای کاربردی و موسسه زمین شناسی و ژئوفیزیک مجارستان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.