درب ضد صدا فیک از درب هایی که این قابلیت را ندارند بیشتر صدا دارد

امنیت درب ضد صدا اکثر امکانات آموزشی به تمرکز فزاینده ای تبدیل شده است. با توجه به تیراندازی های فعال در مدارس که در 20 سال گذشته رخ داده است، این قابل درک است.

هپس می‌گوید: «هر وقت یکی اتفاق می‌افتد، «این احساس وجود دارد که باید کاری انجام دهم». با این حال، عجله برای اقدام می‌تواند منجر به راه‌حل‌های پیشنهادی شود که خود باعث ایجاد خطر و نقض قوانین ایمنی زندگی می‌شود.

به عنوان مثال، موانع اغلب به عنوان راهی برای جلوگیری از ورود یک تیرانداز فعال به اتاق تبلیغ می شود. جان کلنسی، مدیر مشاوران بازگشایی معماری، می‌گوید: «آنها همچنین ممکن است در مواقع اضطراری، مانند آتش‌سوزی، ساکنان را در داخل گیر بیاندازند.

علاوه بر این، خطر آتش سوزی واقعی است. آمار انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) نشان می دهد که هر ساله از سال 2013 تا 2017، بیش از 4600 آتش سوزی در مراکز آموزشی رخ می دهد. آنها به طور متوسط 8.4 میلیون دلار خسارت مالی و 9 مجروح وارد کردند که خوشبختانه در این مدت تلفات جانی نداشتند.

درب

به طور مشابه، موانع می توانند کسانی را که نیاز به ورود به اتاقی برای ارائه کمک دارند، از انجام این کار در مدت زمان معقول بازدارند. موقعیتی را در نظر بگیرید که در آن یک یا دو دانش آموز دانش آموز دیگری را در اتاقی سنگر می کنند و هدف آن تعرض به او است. برای توقف حمله، مدیران نیاز به دسترسی سریع دارند. اکثر موانع مانع از آن می شوند و دانش آموز را در معرض خطر بیشتری قرار می دهند.

قفل مناسب، به درستی نصب شده و مطابق با قوانین ایمنی زندگی، می تواند از مجرمان خارج از اتاق یا ساختمان محافظت کند، در حالی که به کسانی که نیاز به خروج دارند اجازه می دهد تا با خیال راحت این کار را انجام دهند. هپس می گوید تا به امروز، هیچ تیرانداز فعالی قفل را نقض نکرده است.

نزدیک‌ترین چیزی که به آن‌ها رسیده‌اند، شکستن شیشه در است که قفل در آن بسته شده است تا سعی کنند به اطراف دست پیدا کنند و قفل را باز کنند. او اضافه می کند که این خطر را می توان با حذف یا تغییر شیشه برطرف کرد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.