درباره کفش چرم

کفش چرم طبیعی مردانه این مجموعه ای از قسمت های بالا و پایین است و هر قسمت است از اجزای مختلف تشکیل شده است آنها عمدتا از تولید می شوند مواد مختلف مانند پارچه نساجی، چرم و مصنوعیکفش های چرمی دارای رویه ای از چرم هستند و زیره آن متفاوت است
از چرم، لاستیک، PVC، PU یا مواد دیگر مختلف جزء نقش حیاتی در کیفیت و عملکرد آن ایفا می کند.

کفش و خرابی یکی ممکن است بر عملکرد کلی آن تأثیر بگذارد کفش کیفیت کفش بر اساس اینکه آیا یا نه ارزیابی می شود
کفش عملکرد مورد نظر خود را انجام می دهد، اثرات آن بر روی پوشنده، و اینکه تا چه حد نیازهای کاربر را برآورده می کند. فقیر
کفش با کیفیت می تواند ناشی از کیفیت پایین ورودی ها، عدم کیفیت باشد.
کنترل کفش در طول فرآیند ساخت و ضعیف است طرز کار کفش‌هایی که توسط شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در Kariokor ساخته می‌شوند، اغلب نیستند تحت بررسی کیفیت قرار می گیرند، بنابراین کیفیت آنها ناشناخته است.

کفش چرم تابستانی  کودکان مدرسه ای انجام شد کفش های تولید شده توسط شرکت های کوچک و متوسط ​​بازار Kariokor در نایروبی، کنیا. نمونه های کفش از SMEها برای تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی جمع آوری شد.
نمونه ها با استفاده از روش IUP/IUC آنالیز شدند. آزمایشات انجام شد استحکام کششی و پارگی، کشیدگی، استقامت انعطاف پذیری، ضخامت، اتساع و استحکام دانه، pH، سختی کف، مقاومت در برابر سایش، کروم کل در میان دیگران. یافته ها نشان داد که نمونه های آزمایش شده در اداره استاندارد کنیا شکست خورده اند استانداردهای (KEBS) اگر چه اکثریت رویه کفش ملاقات کرد الزامات KEBS، کفی‌های نمونه‌های آزمایش‌شده برآورده نشدند نیازمندی ها. در نتیجه، کفش ها در تست های کیفیت شکست خوردند مطابق با نیاز KEBS. در راستای نتیجه، یک وجود دارد نیاز به یک استراتژی برای بهبود کیفیت کفش های چرمی ساخته شده.

کفش چرم زنانه رسمی مجموعه ای از قسمت های بالا و پایین است که در شکل نشان داده شده است 1 و هر قسمت از اجزای مختلفی تشکیل شده  است را  رویه تمام قسمتی از یک کفش است که پای انسان را می پوشاند. آی تی از تمام قسمت های کفش در بالای کفی تشکیل شده است .

این قطعات هستند با بخیه ها متصل شده یا به احتمال زیاد قالب گیری شده تا به صورت تکی درآید واحد سپس کفی و زیره وصل می شوند رویه کفش هستند عمدتا از موادی مانند پارچه نساجی، چرم، مصنوعی در میان دیگران.). یک کفش چرمی شامل رویه ای ساخته شده است.

کفش چرم زنانه اسپرت و زیره آن از چرم، لاستیک، PVC، PU یا مواد دیگر [2]. زیره آن بخش مهمی از کفش است. این است قسمتی که با زمین تماس دارد و از پا محافظت می کند= بنابراین لازم است که آسیب از کیفیت های برتر برخوردار باشد. کیفیت نهاده های مورد استفاده در تولید کفش بر کیفیت و در نتیجه تاثیر می گذاردذذ عملکرد کفش به عنوان هر قسمت نقش کلیدی و شکست را ایفا می کند.

  • منابع:
    1. Assessment of the Quality of Leather Footwear for
  • تبلیغات: 
  1. در زندگی مدرن چگونه میلیاردر شویم
  2. بهترین روش برای انتخاب کتاب
  3. اثر بخشی عرق نعنا و پوست مرکبات
  4. بازار ساعت چوبی ایستاده در کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.