حوله تن پوش پرستیژ سبب خفه شدن عروس عرب شد

برای این حوله حمام میکروفیبر، ما آن را با فن آوری و مهارت های جدید توسعه دادیم تا راحت تر و ارزشمندتر باشد.

حوله تن پوش پرستیژ حمام ما دارای مزایای برجسته ای نسبت به سایر حوله های معمولی از جمله ویژگی های جذب آب بالا، بسیار نرم، احساس صاف دست، مدت زمان طولانی، خشک شدن سریع، مراقبت آسان و ظاهری مجلل است.

این حوله مخصوص برای دو ظاهر متفاوت در هر دو طرف طراحی شده است. – یک طرف آن را با نمد مخملی بلندتر درست می کنیم تا احساس گرم و نرمی فوق العاده ای به دست بدهد که مانند پتو گرم و دنج است.

طرف دیگر آن را با سطح موی کوتاه و مرتب درست می کنیم تا صاف شود و پوست را لمس کند. هر دو طرف فوق العاده جاذب آب هستند و سریع خشک می شوند.

حوله

به منظور ارائه یک تجربه استفاده فوق العاده راحت، بهداشتی و ایمن، ما عملیات پایانی پارچه را بهبود بخشیده ایم تا آن را ضد الکتریسیته ساکن، ضد باکتریایی، خشک شدن سریع و بدون کپک زدن و بوی نامطبوع کنیم.

بعد از حمام یا دوش گرفتن، از آن برای پیچیدن بدن و پاک کردن موهای خود برای چند ثانیه استفاده کنید و متوجه خواهید شد که رطوبت آن خشک شده است.

پس از حمام کردن نوزاد، کودک یا حیوان خانگی، می توانید همه آنها را در این حوله حمام میکروفیبر سایز بزرگ تمام کنید و در این حوله نرم و ضخیم مانند پتوی مرکب ایمن تر خواهند بود… مردم متوجه می شوند که سبک و فشرده است.

با عملکردهای متعدد و قرار دادن آن در اتومبیل در صورتی که بدن شما نیاز به ضربه محکم و ناگهانی دارد، آن را روی مبل قرار دهید، می توانید آن را هنگام تماشای تلویزیون نگه دارید، هنگام یوگا روی تشک قرار دهید، زمانی که می خواهید آن را روی زمین قرار دهید.

پیک نیک در فضای باز کنار دریاچه، آن را روی بدن خود قرار دهید تا در مقابل تابش شدید آفتاب از ساحل مقاومت کنید… هنگام کمپینگ، دوچرخه سواری، کوهنوردی، شنا، آن را با خود بیاورید…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.