استفاده از کیف دیور برای ساخت پناهگاه مخصوص سگ های ولگرد

کیف خرید همچنین با اندازه آن مشخص می شود، بنابراین همانطور که نام آن “خریدار” نشان می دهد، برای خرید بیش از حد ایده آل است.

کیف دیور شانه ای یا کیف کراس بادی یکی از قدیمی ترین شکل های کیف است. در عمل، کیف روی شانه پوشیده می شود و معمولاً فضای ذخیره سازی کافی را ارائه می دهد.

همچنین کیف دستی با دو دسته و بند شانه ای بلند را می توان کیف دوشی نامید. کیف های شانه ای که در سرتاسر بدن یا «کراس اور» پوشیده می شوند و دارای بند شانه ای هستند، در واقع «کیف شانه ای» یا انگلیسی «کیف متقاطع» نامیده می شوند (پایین را ببینید).

تنوع این کیف ها بسیار زیاد است. آنها را در همه اشکال، رنگ ها و پارچه ها خواهید یافت. در رده کیف های شانه ای در واقع تمامی کیف هایی قرار می گیرند که امکان حمل کیف ها بر روی دوش را فراهم می کنند.

به طور کلی، کیف های پیام رسان (مخصوصاً تک جنسیتی یا مردانه) یا کیف های بوهو را می توان به عنوان کیف های شانه نیز نامید.

اما اگر می دانید به دنبال چه هستید، باید از عبارت دقیق استفاده کنید زیرا “کیف شانه” اصطلاح عمومی برای بسیاری از زیرگونه ها است. کیف ها بسیار متنوع، کاربردی و راحت هستند و آنها را به همراهی عالی برای روزمره تبدیل می کند.

کیف

کیف hobo قطعا یکی از ملکه های زیر کیف های شانه ای است. نرم ترین چرم بدنه را زیباتر می کند و دسته بلند و بند شانه ای کیف را کاربردی تر می کند.

برای چندین دهه، Hobo Bag بخشی جدایی ناپذیر از هر سری کیف بوده است. فضای ذخیره سازی بزرگ که معمولاً زیرمجموعه های کمی برای سازماندهی دارد، امکان استفاده از کیف را برای خرید در شهر نیز فراهم می کند.

به خصوص از آنجایی که تم طبیعی (“بازگشت به طبیعت”) و تم های بوهو به ترندهای دائمی تبدیل شده اند، این شکل از همیشه مد روز تر است! در سال‌های اخیر، این کلاسیک توسط بسیاری از برچسب‌ها تسخیر شده است و به عنوان یک مجموعه قدیمی یا قدیمی تفسیر شده است. چه گاه به گاه و ساده، چه وینتیج یا شیک – به خصوص مدل های وینتیج بسیار محبوب هستند.

D کلمه Hobo در واقع به معنای “کارگر مهاجر” است. همچنین منطقی است زیرا آن «هوبوها» با چنین کیفی شانه او را به سراسر زمین شلیک کردند و هنوز هم این کار را می کنند. گاه به گاه – و در چرم نرم فقط زیبا!

کیف به صورت کلاسیک در بین کیف های شانه ای قرار می گیرد و با شکل ساختاری آن مشخص می شود. شکل اولیه بر پایه کوله پشتی است که در دانشگاه های آکسفورد و کمبریج در بریتانیا در دهه 1950 بسیار محبوب بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.